نغمه فیورنتینا اینتر سری آ ایتالیا

نغمه: فیورنتینا اینتر سری آ ایتالیا

گت بلاگز قم تلاش قوای سه‌گانه جهت پاسخ به انتظارات و توقعات مردم

یکی از مراجع تقلید تمام مسؤولان اعم از قوای سه گانه و نخبگان را به تلاش بیش از پیش جهت پاسخ به انتظارات و توقعات مردم دعوت کرد.

تلاش قوای سه‌گانه جهت پاسخ به انتظارات و توقعات مردم

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه ریاست جمهوری، آیت الله لطف الله صافی گلپایگانی در دیدار مدیر جمهور با تبریک موفقیت دولت در برگزاری انتخابات در آرامش و امنیت کامل، همکاری چشمگیر مردم در انتخابات را یکی از نقاط عطف جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران و موهبتی جهت کشور دانست و تاکید کرد: همه نظام و مسؤولان باید قدردان این همکاری گسترده مردم در انتخابات باشند.

عبارات مهم : اسلامی
وی تمام مسؤولان اعم از قوای سه گانه و نخبگان را به تلاش بیش از پیش جهت پاسخ به انتظارات و توقعات مردم فرا خواند و گفت: دولت در استمرار همه برنامه های بافایده و سازنده ای که جهت برطرف پرسشها اقتصادی مردم داشته هست، باید آن برنامه ها را با نشانه برطرف سریعتر پرسشها مردم با شتاب بیشتری ادامه دهد.

آیت الله صافی گلپایگانی با بیان اینکه «همیشه دعاگوی دولت و شخص مدیر جمهور هستم»، اظهار کرد: دولت دوازدهم باید همان رویه ای را که در دولت یازدهم در ایجاد ثبات و آرامش داشت، پی بگیرد و مهمتر از همه اینها، تلاش مضاعف در مسیر رشد و ارتقای معنویت در عرصه جامعه هست. مردم دیندارند و هنگامی که می بینند دولت در امور دینی خدمت می کند خوشحال می شوند و اینگونه حمایت می کنند.

وی با بیان اینکه برنامه های دولت در حوزه تقویت و گسترش معارف اسلامی مانند هر لحظه باید مورد تاکید قرار گیرد، افزود: روابط دولت و حوزه پیوسته وسیع و مداوم بوده که این مورد تقدیر است و باید این روابط پررنگ و موثر میان مرجعیت، حوزه های علمیه و دولت استمرار یافته وبیش از پیش تقویت شود.

حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی با تبریک این همکاری گسترده مردم و نقش آن در تقویت جایگاه منطقه ای و بین المللی کشور، گزارشی را از کارها دولت یازدهم در زمینه برطرف پرسشها اقتصادی و اداره کشور و برنامه های دولت دوازدهم جهت شتاب بخشیدن به رونق اقتصادی، کارآفرین ارائه کرد.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه برنامه های دولت با مطالعات دقیق کارشناسان در حوزه های متفاوت سیاسی، اجتماعی و به خاص در حوزه اقتصادی با نشانه برطرف پرسشها اقتصادی، ارتقاء سطح تولید و زیاد کردن اشتغال، طراحی شده است گفت: تمام تلاش ما رونق و شکوفایی در کشور و اشتغال بیش از پیش هست.

روحانی همچنین با بیان اینکه دولت تدبیر و امید خود را مرهون الطاف خاندان عصمت و طهارت می داند، تصریح کرد: بی تردید تمام تلاش ها، برنامه ها و فعالیت های دولت در جهت نشر فرهنگ دینی و ارتقاء معنویت در جامعه بوده و خواهد بود.

رئیس جمهور با اشاره به حضور پر شور مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شورای های اسلامی شهر و دِه در آرامش و امنیت کامل، اظهار امیدواری کرد تا دولت تدبیر و امید به واسطه دعای خیر و حمایت مراجع و علما و ادامه حضور مردم بتواند هماهنگ تر و فعال تر از گذشته در مسیر برطرف پرسشها کشور گام بردارد.

انتهای پیام/ز

واژه های کلیدی: اسلامی | برنامه | اقتصادی | انتخابات | رئیس جمهور | رئیس جمهور | رونق اقتصادی | ریاست جمهوری | انتخابات ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog