نغمه فیورنتینا اینتر سری آ ایتالیا

نغمه: فیورنتینا اینتر سری آ ایتالیا

گت بلاگز سیاسی بخش دوم بهتر از قسمت اول آن برگزار شد ، رعایت پرسشها اخلاقی در کنار بحث‌های چالشی نقطه مثبت مناظره بود

قائم مقام مدیر شرکت صدا وسیما گفت: مهمترین ویژگی‌ این مناظره علاوه بر اینکه بحث‌های جدلی و چالشی مطرح شد، رعایت خوب پرسشها اخلاقی و جنبی آن بود.

بخش دوم بهتر از قسمت اول آن برگزار شد ، رعایت پرسشها اخلاقی در کنار بحث‌های چالشی نقطه مثبت مناظره بود

حجت الاسلام والمسلمین “سیدرمضانعلی موسوی مقدم” قائم مقام مدیر شرکت صدا وسیما در گفتگو با خبرنگار گروه انتخابات باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به برگزاری نخستین مناظره انتخابات ریاست جمهوری گفت: با توجه به اینکه نخستین مناظره بود ولی بسیار گرم و عالی برگزار شد.
وی تاکید کرد: یکی از مهمترین شاخصه های این مناظره علاوه بر اینکه بحث های جدلی و چالشی مطرح شد، رعایت خوب پرسشها اخلاقی و جنبی آن بود.

عبارات مهم : برگزاری

موسوی مقدم تاکید کرد: مسئله خاصی در جریان برگزاری مناظره نبود و به نظر بنده قسمت دوم آن بهتر از قسمت اول برگزار شد.
قائم مقام مدیر شرکت صدا وسیما همچنین در ادامه انتقاد از سوی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری را به برگزاری مناظره طبیعی دانست و گفت: بعضی نامزدها نسبت به رعایت وقت و بعضی مباحث بیان انتقاد داشتند لیکن فکر می کند اتهامی وارد شده است و حال خواهان پاسخگویی است که متاسفانه کمبود وقت اجازه این وقت را نمی دهد.
وی با بیان اینکه در مجموع نامزدها و دست اندرکاران در شرکت صدا و سیما از روند مناظره راضی بودند، خاطرنشان کرد: اعضای کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری قدم به قدم در محل مناظره حاضر و ناظر بودند و در صورت وجود ایراداتی آن را در همان مکان اعلام خواهند کرد تا حقی از شخصی ضایع نشود.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: برگزاری | انتخابات | انتخابات ریاست جمهوری | انتخابات ریاست جمهوری | مناظره | صدا و سیما | کمیسیون نظارت بر تبلیغات |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog