نغمه فیورنتینا اینتر سری آ ایتالیا

نغمه: فیورنتینا اینتر سری آ ایتالیا

گت بلاگز خوزستان تاکید اساتید دانشگاه شهید چمران اهواز بر حضور حداکثری مردم در انتخابات

2 تن از اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز خواستار حضور حداکثری مردم در انتخابات سال 96 شدند.

تاکید اساتید دانشگاه شهید چمران اهواز بر حضور حداکثری مردم در انتخابات

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از اهواز؛ سید مرتضی افقه، عضو هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز رای دادن را حق مردم دانست و گفت: صلاح نیست از حقی که قانون به آن ها داده استفاده نکنند.

عبارات مهم : اهواز
وی تصریح کرد: مردم باید به نتیجه انتخابات امیدوار باشند و بدانند رای دادن در آینده امروز و آینده آن ها تاثیرگذار است و رای ندادن ممکن است تاثیر منفی بر آینده آن ها بگذارد.

افقه اظهار داشت: مردم تا به حال تفاوت افرادی را که بر سر کار آمده اند حس کرده اند و نوع انتخاب، تاثیر مثبت یا منفی بر روی زندگی آن ها دارد.

عضو هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز اذعان کرد: متاسفانه ممکن است یک گروه از حضور حداکثری مردم نفع نبرد در نتیجه به روش های متفاوت مردم را از رای دادن منحرف می کنند ولی مردم باید با آگاهی شرکت کنند.

دکتر مهناز کسمتی، دیگر عضو هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز بیان داشت: بی تفاوتی نسبت به شرکت در انتخابات باعث عوض کردن و اصلاح جامعه نمی شود.

وی خاطرنشان کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات نشان دهنده اوج رفتن سطح آگاهی اقشار متفاوت و امید به عوض کردن و اصلاح امور کشور می باشد.

کسمتی اذعان داشت: حضور حداکثری زمانی مفهوم پیدا می کند که افراد دارای آرای خاکستری در انتخابات حضور فعال یابند آیا که آنها تعیین کننده نتیجه نهایی هر انتخابی هستند.

این هیات علمی دانشگاه افزود: جهت ایجاد انگیزه و امید در این گروه باید اصل آگاهی بخشی از اوضاع سیاسی و اجتماعی جامعه همراه با اهداف و آینده ای روشن مد نظر قرار گیرد.

وی اذعان کرد: بی تفاوتی نسبت به شرکت در انتخابات باعث عوض کردن و اصلاح جامعه نمی شود بلکه جامعه را به قهقرا می برد.

این استاد دانشگاه شهید چمران اهواز خاطرنشان کرد: رای اولی ها آگاه باشید که رای خویش را به هر بهایی نفروشید، چون رای شما می تواند زمینه توسعه پایدار، رشد علمی، تولید و اشتغال، آرامش سیاسی و ارتقای اخلاق انسانی را فراهم آورد.

علی حسین حسین زاده، مدیر ستاد انتخابات خوزستان گفت: بیش از 7 میلیون برگ تعرفه رای جهت دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی در سراسر استان توزیع شده است است.

وی افزود: بر اساس آخرین سرشماری، جمعیت استان در حدود 4 میلیون و 700 هزار نفر است که از این تعداد در حدود 3 میلیون و 220 هزار نفر واجد شرایط رای دادن هستند و 76 هزار رای اولی در انتخابات شرکت می کنند.

حسین زاده بیان داشت: جهت برگزاری انتخابات 3 هزار و 720 شعبه اخذ رای در خوزستان آینده نگری شده است است که حدود 2 هزار و 800 شعبه ثابت و حدود 900 شعبه نیز سیار هستند.

رئیس ستاد انتخابات خوزستان اظهار کرد: انتخابات در 248 شعبه در 4 شهر جهت شورای اسلامی شهر به صورت تمام مکانیزه برگزار می شود.

معاون سیاسی، اجتماعی استاندار خوزستان اذعان داشت: این انتخابات در 76 شهر و 2 هزار و 114 روستای استان برگزار می شود.

انتهای پیام/گ

واژه های کلیدی: اهواز | میلیون | دانشگاه | انتخابات | ستاد انتخابات | نتیجه انتخابات | استاندار خوزستان | انتخابات ریاست جمهوری | انتخابات شوراهای اسلامی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog