نغمه فیورنتینا اینتر سری آ ایتالیا

نغمه: فیورنتینا اینتر سری آ ایتالیا

گت بلاگز بین‌الملل تصویرهای + این بار لباس ارزان قیمت ایوانکا ترامپ جنجال به پا کرد

دختر مدیر جمهور آمریکا که به تجمل‌گرایی شهرت دارد، این بار یک لباس ارزان قیمت 35 دلاری به تن کرد.

تصویرهای + این بار لباس ارزان قیمت ایوانکا ترامپ جنجال به پا کرد

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوانبه نقل از وبسایت “نیوز”، “ایوانکا ترامپ”، دختر مدیر جمهور آمریکا این بار با یک لباس ارزان قیمت 35 دلاری که از فروشگاه “تارگت” خریداری کرده بود از منزل خود در واشنگتن دی سی خارج شد.
وی یک پیراهن کوتاه مشکی که در قسم پایین دامن آن چین داشت و تصویر یک گل شیپوری بر روی آن بود، به تن داشت و این مسئله جنجال زیادی در رسانه های اجتماعی به راه انداخت.

عبارات مهم : همراه

ایوانکا ترامپ که به تجمل گرایی شهرت دارد پیشتر هم بخاطر پوشیدن لباسهای پر زرق و برق مورد انتقادهای شدیدی قرار گرفته بود. به عنوان مثال، وی در ماه ژانویه بعد از صدور طرح ضدمهاجرتی دونالد ترامپ در خصوص ممنوعیت ورود اتباع هفت کشور مسلمان به خاک آمریکا، یک لباس شب نقره ای به قیمت 5000 دلار به تن کرد. وی با پوشیدن این لباس درست در زمانی که اعتراض های گسترده ای نسبت به این اقدام دونالد ترامپ وجود داشت، مورد انتقاد قرار گرفت.
در ماه نوامبر سال گذشته میلادی هم ایوانکا ترامپ در طول مصاحبه با برنامه 60 دقیقه شبکه تلویزیونی “سی بی اس” آمریکا، یک دستبند 10 هزار دلاری از شرکت جواهرسازی خودش را به دست کرده بود که با جنجال و انتقادهای زیادی همراه شد. بسیاری از رسانه های آمریکایی و بازدیدکنندگان شبکه مجازی وی را به سوء استفاده از مصاحبه یادشده به منظور بازاریابی جهت محصولات شرکتش متهم کردند.
ملانیا ترامپ، همسر دونالد ترامپ هم از این قاعده تجمل گرایی مستثنی نیست. وی در سفری که به همراه همسرش به ایتالیا داشت، یک کت گران قیمت از برند “دولچه و گابانا” به قیمت 51 هزار و 500 دلار به تن کرده بود.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: همراه | آمریکا | رسانه ها | تجمل گرایی | دونالد ترامپ | ملانیا ترامپ | ایوانکا ترامپ | رسانه های آمریکا

تصویرهای + این بار لباس ارزان قیمت ایوانکا ترامپ جنجال به پا کرد

تصویرهای + این بار لباس ارزان قیمت ایوانکا ترامپ جنجال به پا کرد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog