نغمه فیورنتینا اینتر سری آ ایتالیا

نغمه: فیورنتینا اینتر سری آ ایتالیا

گت بلاگز اصفهان افزایش 275 درصدی تفاهمنامه های دانشگاه اصفهان با دانشگاه های خارجی

معاون اداری مالی و پشیبانی دانشگاه اصفهان از زیاد کردن 275 درصدی تفاهمنامه های همکاری علمی و پژوهشی این دانشگاه با دانشگاه ها و موسسه های علمی خارجی در دولت

افزایش 275 درصدی تفاهمنامه های دانشگاه اصفهان با دانشگاه های خارجی

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،دکتر ولی الله میرخانی امروز در مراسم شروع به کار دوازدهمین سمینار 2 هر سال الکتروشیمی کشور عزیزمان ایران در دانشگاه اصفهان افزود: در سه سال گذشته تا کنون دوره های یکسان آموزشی دانشگاه اصفهان با دانشگاه های خارجی 150 درصد و تعداد طرح های آموزشی و پژوهشی یکسان استادان 233 درصد زیاد کردن یافته است.

عبارات مهم : خارجی
وی با بیان اینکه دانشگاه اصفهان در سه سال گذشته، گسترش روابط بین المللی را با توجه به وقت فراهم شده است در پسابرجام در دستورکارخود قرار داده هست، اظهار کرد: ما موفقیت های خوبی در این زمینه به دست آوردیم به طوریکه میزان تبادل دانشجو با دانشگاه های خارجی 132 درصد و تعداد وقت های تحیقاتی خارج از کشور جهت دانشجویان و استادان 150 درصد رشد داشته است.

میرخانی با اشاره به رشد 18 درصدی مقاله های یکسان با دانشگاه های خارج دراین مدت، تصریح کرد: دانشگاه اصفهان در تلاش است تا از ظرفیت موجود در آن سوی مرزها جهت زیاد کردن توانایی علمی و فناوری و در جهت اقتصاد مقاومتی استفاده کند نه اینکه بخواهیم وارد کننده باشیم.

وی دانشگاه اصفهان را جزو دانشگاه های جامع و برتر کشور خواند و گفت: تعداد کل رشته های این دانشگاه 365 رشته است که در دولت یازدهم 15 درصد زیاد کردن یافته است.

وی با اشاره به اینکه از 15 هزار دانشجوی دانشگاه اصفهان حدود 50 درصد در مقاطع تحصیلات تکمیلی هستند، افزود: تعداد اعضای هیات علمی دانشگاه 650 تن هستند که نسبت به سه سال گذشته رشد هفت درصدی داشتیم.

وی همچنین نسبت تعداد دانشجو به استاد را در دانشگاه اصفهان 21 خواند و تاکید کرد: این نسبت در مقایسه با بسیاری از دانشگاه ها که بین 30 تا 35 هست، بسیار مناسب است.

وی استاندارد نسبت دانشجو به استاد را 18 اعلام کرد.
میرخانی همچنین با بیان اینکه در این مدت تعداد مقاله های بین المللی دانشگاه رشد کمی نداشته هست، اظهار کرد: ولی مقاله ها از رشد کیفی خوبی برخوردار بوده و منشتر شدن مقاله های بی کیفیت در نشریه های نامعتبر مقابله شده است است.

وی ادامه داد: از طرفی رشد مقاله های جزو 10 درصد مقاله های برتر دنیا 42 درصد رشته داشته است.

معاون اداری مالی دانشگاه اصفهان با اشاره به رشد 81 درصدی بودجه این دانشگاه در سه سال گذشته گفت: ما نسبت به بقیه دانشگاه ها بالاترین رشد را در این زمینه داشته ایم.
میرخانی ادامه داد: بودجه تملک دارایی دانشگاه اصفهان 65 درصد و درآمد اختصاصی 191 درصد رشد داشته است.

دوازدهمین سمینار 2 هر سال الکتروشیمی کشور عزیزمان ایران روز چهارشنبه با حضور پژوهشگران، استادان و دانشجویان در دانشگاه اصفهان شروع به کار کرد.

انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: خارجی | مقاله | اصفهان | دانشگاه | افزایش تفاهمنامه های دانشگاه اصفهان | با دانشگاه های خارجی | بر گزاری سمینار 2 هر سال الکتروشیمی کشور عزیزمان ایران در دانشگاه اصفهان |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog